Volgaklubi kodu - Content
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· FoorumPraegu on, 72 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA

Ürituste kalender

Toimunud üritused
Kuupäev Üritus Asukoht Lühikirjeldus
26.05.2018 Ettevaatust, Auto!
Algus Kambjas, lõpp Tartus, Eesti Rahva Muuseumis. Lengendaarne Volgade kevadsõit algas Kambjast ja päikeselenie kevadpäev lõpetati pidulikult Tartus, Eesti Rahva Muuseumis. Oli tore vanatehnikaüritus.
27.05.2017 Ettevaatust, Auto!
Algus Räpinas, lõpp Põlva Kultuurikeskuses. Lengendaarne Volgade kevadsõit sai alguse Räpinast ja päev võeti kokku Põlva Kultuurikeskuses. Oli tore vanatehnikaüritus.
28.05.2016 Ettevaatust, Auto!
Algus Mustvees, lõpp Alatskivi lossis. Lengendaarne Volgade kevadsõit algas otse Peipsi järve äärest Mustveel ja lõppes suursuguses Alatskivi lossis. Oli mõnus vanatehnikaüritus.
23.05.2015 Ettevaatust, Auto!
Algus Tapa linnas, lõpp Tamsalu kultuurimajas. Legendaarne Volgade kevadsõit algas vihmasest Tapa linnast ning lõppes ülisuure saaliga nostalgilises Tamsalu kultuurimajas. Oli tore vanatehnikaüritus.
24.05.2014 Ettevaatust, Auto!
Algus Viljandis, lõpp Sangaste lossis. Legendaarne Volgade kevadsõit algas Viljandist ning lõppes Sangaste lossis. Oli tõeliselt palav päev ning meeldejääv vanatehnikaüritus.
25.05.2013 Ettevaatust, Auto!
Algus Haapsalu piiskopilinnuses, lõpp Altmõisa külalistemajas. Traditsiooniline Volgade kevadsõit toimus Läänemaa lauskmaal algusega Haapsalu piiskopilinnusest ning lõpuga Altmõisa külalistemajas. Oli tore vanatehnikaüritus.
26.05.2012 Ettevaatust, Auto!
Algus Pärnu linnas, lõpp Matsalu Looduskeskuses Traditsiooniline Volgade kevadsõit algas Pärnust, Endla teatri eest ning lõppes Matsalu Looduskeskuses. Oli tore vanatehnikaüritus.
28.05.2011 Ettevaatust, Auto!
Algus Võru linnas, lõpp Maanteemuuseumis Traditsiooniline Volgade kevadsõit toimus sedapuhku Võrumaa imeilusatel kuplilistel ja käänulistel teedel. Nii osalejaid kui masinaid väsitanud päeva järel jõuti Maanteemuuseumi, kus lahked töötajad korraldasid giididega ekskursiooni ning soovijatele pakuti süüa. Päeva kokkuvõtte järel näis, et osalejad jäid taaskord rahule. Oli tore vanatehnikaüritus.
29.05.2010 Ettevaatust, Auto!
Algus Keilas, lõpp Laitse lossis Päev algas tugeva sajuga, kuid õnneks tuli päike rivistuse ajaks Keilas taas välja ning traditsiooniline Volgade sujus tõrgeteta. Esmakordselt võeti päev kokku aristokraatlikes mõisatingimustes, kasutades moodsaid multimeediavõimalusi. Võisime taaskord väsinult, kuid rahulolevalt tõdeda, et kokkutulnud nautisid päeva ja korraldajad suurepärast seltskonda. Oli tore päev Volgadega.
23.05.2009 Ettevaatust, Auto!
Algus Rakvere Keskväljakul, lõpp Sagadi Mõisas Hoolimata tavapärasest jahedamast ilmast, oli üritus Lääne-Virumaa käänulistel asfaltteedel elamusipakkuv.
09.08.2008 VIII Vanade Volgade Kokkutulek
Algus Paides, lõpp Albu mõisa ees Kokkutulek oli selles mõttes tore, et läbivaks teemaks olid pulmad ja väga paljud väärikad Volgad olid piduehteis. Kokku tulnud seltskond oli kirev, kuid üritus püsis lõpuni soliidne ja sõita sai täitsa tublisti.
11.07.2008-12.07.2008 Komandeering
Pihkva, Venemaa EVS mitteametlik esindus käis tutvumas Pihkva varuosakauplustega. Elamusi saadi nii hinnapoliitika, linnapildi kui ka piiriületuskultuuri osas. Lähemalt saab komandeeringuaruannet lugeda siit.
24.05.2008 Ettevaatust, Auto!
Ida-Virumaa Maikuu 24. päeval peeti maha järjekordne EVS poolt korraldatud kevadsõit "Ettevaatust, Auto!". Sedapuhku koguneti sõidu alguseks Jõhvi keskväljakul ning sõit kulges mööda Ida-Virumaa vaatamisväärsusi kuni Narva linnuseni, kus kõik soovijad said teha põhjaliku linnuseekskursiooni, mille ajal korraldustoimkond punkte kokku luges ning parimaid orienteerujaid välja selgitas. Peaauhinnana leidis omaniku Gaz 24 automudel, ent väiksemaid auhindu jagus paljudele. Loodame, et pikk sõit pakkus osalejatele sama palju positiivseid emotsioone, kui on pilte käesoleva seinalehe Galeriis. Sõidu tulemused on pingereana leitavad siit.
11.08.2007 VII Vanade Volgade Kokkutulek
Rakvere - Tamsalu - Tapa - Ambla Volgahuvilised kogunesid sedapuhku taas Rakvere keskväljakul ning mõne aja pärast sõideti kolonnis Tammsallu, sealt Tapale ning lõpuks jõudis seltskond Amblasse. Igas peatuspaigas valiti vastava koha rahva lemmik. Amblas võisteldi erinevatel aladel joonistamisest Volga vändast käivitamiseni. Oli tore vanatehnikaüritus.
30.06.2007. Uunikute Tähesõit 2007
Kernu Juunikuu viimasel päeval korraldas klubi Unic suurepärase vanatehnikaürituse nimega Uunikute Tähesõit. Osa võtsid ka mitmed Volgaomanikud, kelle hulgas sedapuhku ei leidunud kahjuks ühtki loorberitega pärjatud vigursõitjat. Ilmselt jäid kõik osalejad üritusega väga rahule. Tulemuste tabel on leitav siit: Tulemuste tabel.
26.05.2007. Ettevaatust, auto!
Põltsamaa - Võhma Põltsamaa lossihoovi kogunes ligi 30 Volgaomanikku, lisaks huvilisi. Umbes nelja tunni jooksul sõideti läbi Türi ja teiste läheduses asuvate kohtade Võhmasse, kus pärast mõningast vigursõitu selgitati punktide põhjal välja parim Eesti tundja ja sõidumeister. Oli tore vanatehnikaüritus.
26.11.2006. Eesti Volga Seltsi II sünnipäevakoosolek
Kiiu Torn, Kuusalu vald Seltsimehed kohtusid sedapuhku EVS sünnipäeva tähistamiseks Kuusalu vallas, kus pärast kohaliku autobaasi üle vaatamist jätkus keskustelu hubases Kiiu tornis.
15.11.-20.11.2006. Gaz muuseumi ja tehase külastus
Nizni-Novgorod, Venemaa EVS delegatsioon väisas Moskvas ZILi ja Autorevüü muuseumi, Ni¸ni-Novgorodis GAZ muuseumi, tehase koosteliine ja kohalikku varuosaturgu.
08.-10.09.2006 Haapsalu Nostalgiapäevad
Haapsalu Septembrikuu teisel nädalavahetusel kogunesid vanatehnikahuvilised ja kõik teised nostalgiapisikuga nakatunud kodanikud Haapsallu. Vaatamist jätkus, ilm soosis ja seltskond ning kogu üritus oli äraütlemata mõnus.
12.08.2006 6. Vanade Volgade Kokkutulek
Rakvere-Ambla Kogunemine sai alguse kl.10.00 Rakvere linna keskväljakult, kus toimus esimene rivistus. Ühtekokku külastas üritust 33 autot.
11.08.2006-13.08.2006 Idän Ihmeet Kohtaavat
Manso, Soome Toimus suur nõukogude tehnika kokkutulek, millel mitteametliku EVS ekipaažina väidetavalt osales Presiidiumi liikmeid. Valitsus eitab juhtunut.
27.05.2006 Ettevaatust Auto!
Koeru-Põltsamaa Toimus suur Volgade kevadsõit "Ettevaatust auto!". Üritusel osales kokku 31 Volgat, kellest 25 esitas ürituse lõpuks nõuetekohaselt täidetud sõidulehe ning osales punktiarvestuses.
9.01.2006. Volga Okupatsioonide Muuseumi
Tallinn Alates jaanuarist kuulub Okupatsioonide muuseumi väljapaneku hulka ka sõiduauto Volga. Tegemist on muuseumi ja Eesti Volga Seltsi vahelise koostööga, mille tulemusena saavad muuseumi külastajad aja jooksul tutvuda erinevate Volga mudelitega.
27.11.2005 Eesti Volga Seltsi I sünnipäeva-
koosolek
Mäeküla kõrts Eesti Volga Seltsi liikmed ja huvilised kogunesid, et võtta kokku 2005. aasta ning seada sihte järgmiseks perioodiks.
9.09.2005.-11.09.2005 Haapsalu Nostalgiapäevad
Haapsalu Toimusid nostalgiapäevad, mille käigus tuletati meelde Nõukogudeaegset vanatehnikat ning kõike, mis veel mõnikümmend aastat tagasi tundus nii tavaline, ent täna viib suunurga muigele või näib oma piiratuses lausa uskumatu.
13.08.2005 5. Vanade Volgade Kokkutulek
algus Paide linnnast 13. augusti hommikul kohtusid kolm meest garaazikooperatiivi juures. Pidanud vaikselt nõu avati garaaziuksed ning käivitati silindrid. Järgmisel hetkel keeras peateele üksteise järel kolm Volgat. Millegi hämaraga siin tegu ei olnud. Sm Tihhonov, sm Västrik ning sm Klabunov alustasid sõitu 5. Vanade Volgade Kokkutulekule.
25.07.2005. Soviet Classic Car Transfer
Tallinn Toimus 2005. aasta suve esimene Soviet Classic Car Transfer. Kuusalu Autobaasi ning Eesti Volga Seltsi abiga sõidutati grupp inturiste Gloria eliitrestorani õhtusöögile. Ehmunud uksehoidja unustas isegi kolmekat küsida.
28.05.2005. Volgaklubi Kevadkogunemine
Algus Koeru asulapiirilt Eesti Volga Seltsi kogunemisel osales kokku 16 Volgat ja 1 Tšaika (Gaz 14). Koguneti Koeru asulapiiril, kust jätkus sõit Laupa mõisa ja Paidesse.
16.-20.03.2005 Motorex 2005
Tallinn Volgaklubi oli näitusel esindatud väljapanekuga, kuhu kuulusid Gaz 21, Gaz 24 ja Gaz 3102.
12.02.2005 Volga Club Finland visiit
Tallinn Eesti Volgaklubi ja Soome Volgaklubi suhted on head ning sõprusklubile korraldati lühike ekskursioon Tallinnas ning selle ümbruses.
14.08.2004 IV Volgade kokkutulek Esnas Esna Neljandat korda kogunesid augustikuu kolmandal nädalavahetusel Kareda valda Volgade omanikud. Hoolimata vihmast tuli kokku ligi 30 vana luksusautot.

Avalikustatud: 2004-12-26 (45001 korda loetud)

[ Mine tagasi ]

Content ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud