Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 422 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - GAZ 24, 1986, must, mehann
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

GAZ 24, 1986, must, mehann
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
kod. Medvedjev
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 20, 2011
Teateid: 206
Asukoht: Pärnu

TeadePostitatud: R sep 03, 2021 5:47 pm    Postita teema: Vasta viitega

Sm. Mehann on väga tubli nii auto taasteremondis kui ka teema kajastuses. Eelneva lehekülje ülaosas oli teemaks seakisa tegev spidokas. Mul on olnud aga kogemus, kus sõidu ajal aeg ajalt jõhkrat seatapukisa tegi kuivale jäänud spidotross (paindvõll). Mida kiirem sõit, seda valjemad kräunatused. Trossi poos nagu hetkeks kinni ja kui pääses siis näit korraks 160 koos valju kisaga. Määrimine vaigistas trossi. Spidoplokis ei pruugigi viga olla. Situatsioon polnud küll Volgaga vaid ühe mossega, aga üldjoontes jupid siseehituses kattuvad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
mehann
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Oct 02, 2007
Teateid: 470
Asukoht: Harjumaa, Saku

TeadePostitatud: R okt 15, 2021 10:22 pm    Postita teema: Vasta viitega

Pole mõnda aega midagi kirjutanud. Hijuti leidsin interneedusest Sinu Torust uusi filme uute vanade Volgade kohta.

https://www.youtube.com/watch?v=d0HFJwmaVfU&list=RDCMUC82irXTgzVnsGwtvKR2bpgw&start_radio=1&rv=d0HFJwmaVfU&t=150

Filmi peaosline on 28 km sõitnud 1985 aasta Volga. Omanik olla olnud taksopargi juahataja, kellel Volgasid oma tarbeks piisavalt kasutada oli. Poest ostetud uus isiklik auto pandi omal ajal seisma, et tütrel oleks uus auto kohe vajadusel võtta. Nüüd siis pani tütrepoeg auto 37 aastat hiljem tehaseuuena müüki.
Tegemist on minu jaoks huvitava ülemineku mudeliga. Küll aasta noorem kui minu oma, aga siiski. Tundub, et ülemineku autode summuti küsimus on saanud lõpuks 95 protsendilise tõenäosusega vastuse. Sellelgi autol on 24-10 summuti koos uhkeldava trompeti, ehk nakonetsnikuga. Eks selles filmis on ju veelgi erinevaid detaile, mida vaadata. Käesolevast aastast on ju 1986 aastal sündinud autod ka musta numbri kandidaadid. Selline filmimaterjal on ajaloolise tõe väljaselgitamisel asendamatu.

Tervitades, Urmas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Dr. Watson
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 10, 2006
Teateid: 766
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: L okt 16, 2021 12:55 am    Postita teema: Vasta viitega

Uskumatu! Läbisõit vaid 29 km. Kõik on uus ja tolmune!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
kaldi
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 467
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: R okt 28, 2022 9:35 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tuleme ikka tagasi musta Volga juurde. Viimasel ühisüritusel Viimsi vallas, imetlesime Mehhaaniku auto üli säravat värvi. Kui õigesti aru sain, siis oli ta auto üle käinud keraamilise kattega.
Kas tahad sellest meile rääkida ja anda nõu, kuidas "enda auto ka lille lüüa"
Mina tänan.
_________________
Kaldi 5025 328
Annan ka ehitusabi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
mehann
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Oct 02, 2007
Teateid: 470
Asukoht: Harjumaa, Saku

TeadePostitatud: E okt 31, 2022 9:41 pm    Postita teema: Vasta viitega

Ma muidugi tänan meeldiva tähelepanu eest. Ega ma saladust ei tee. Olin juba mõnda aega pidanud plaani, et peaks uuele värvile mingi kaitsekihi peale kandma, aga tegudeni kuidagi ei jõudnud. Vahepeal küsisin vähe tuttavate käest nõu ja otsustasin, et järsku on keraamiline vaha just see õige. Alguses oli plaan see töö autopesuga tegelevalt kohalikult ettevõttelt sisse osta. Kahjuks ei rahuldanud mind nenede pakutud 2 nädalane ooteaeg ja jälle tuli ise teha. Seega seadsin sammud Motoneti nimelisse hobikaubamajja, ning varustasin ennast selliste toodetega nagu Tutle Waxi keraamiline vaha, ja müüja poolt soovitatud padjakesed ning mikrofiiber lapid.



Olin eelnevalt mõõdukalt skeptiline, et kas see töö nüüd ikka niii lihtne on, kui Youtubes näidatakse. Õnneks ei olnud midagi keerulist. Lihtsalt kannad vaha padjakesega auto pinnale ja poleerid fiiberlapiga läikima. Umbes 2 tundi hirmu ja valmis ta oligi. Tulemus on igal juhul vaeva väärt. Peaks enne talve igapäeva autod ka üle tõmbama. Kui kaua see ilu kestab, seda saame varsti näha. Õnneks ei ole investeering suur ja võin vabalt protseduuri ka igal astal korrata.

Tervisi kõigile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
tokko
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Oct 18, 2022
Teateid: 1
Asukoht: Köie 83, Sandla, Saaremaa, 94121

TeadePostitatud: T nov 15, 2022 2:44 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere!

Uskumatu töö, ilus käsitöö Smile

Kas tohin küsida, milline oli projekti üldeelarve?

Aitäh!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Lehekülg 13, kokku lehekülgi 13

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud