| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Sõnum |
ottoot Seltsimees


Liitunud: Sep 24, 2018 Teateid: 28 Asukoht: Kuressaare
|
Postitatud: N apr 08, 2021 9:31 pm Postita teema: OLEMAS: Gaz 2410le tagatulede tihendeid |
|
|
Tervist.
Tagatuledele võib pakkuda tihendeid. Olemasolevad pole enam kõlbulikud tagasi panna. Käisin hetkel Eesti portaalid läbi ega leidnud. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm Mirski Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004 Teateid: 1216 Asukoht: Tallinn, Nõmme
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm Mirski Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004 Teateid: 1216 Asukoht: Tallinn, Nõmme
|
|
| Tagasi üles |
|
 |
ottoot Seltsimees


Liitunud: Sep 24, 2018 Teateid: 28 Asukoht: Kuressaare
|
Postitatud: L apr 10, 2021 3:35 pm Postita teema: |
|
|
Jah olen kursis aga uusi tulesid mul juba on mitu paari. Passin veel. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Autojuht Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007 Teateid: 553 Asukoht: Rapla mk.
|
Postitatud: P apr 11, 2021 3:38 pm Postita teema: |
|
|
| Soetasin kuskilt täikalt kobedad varuks kuna endal oli ka nendega probleem kunagi , nüüd ei leia kuskilt laost üless. Tegelen , kui aga saand oled , kirjuta. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
kaldi Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007 Teateid: 476 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: P apr 11, 2021 6:21 pm Postita teema: |
|
|
Tihendid on muidugi ühetaolised. Laternad väga erinevad. Otsusta, millist autot teed. 24 varajane, hiline või 24-10.
Edu otsustamisel. _________________ Kaldi 5025 328
Annan ka ehitusabi |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Beriozka Seltsimees


Liitunud: Aug 08, 2014 Teateid: 45 Asukoht: Keila
|
Postitatud: E apr 12, 2021 5:07 pm Postita teema: |
|
|
Läti ka siinsamas: http://www.gaz21.lv/en/rear-lamp-sealing-ring. Olen sealt paar aastat tagasi juppe tellinud, kõik sujus.
Neid tihendeid on tegelikult erinevaid, 01 ja 02 lõpuga koodis. Aga sobivusel sisulist vahet pole. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Autojuht Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007 Teateid: 553 Asukoht: Rapla mk.
|
Postitatud: T apr 13, 2021 2:08 pm Postita teema: |
|
|
| Näe siis naabritemaal odavamad tunduvalt , leitsin edal ka laost need uued tihendid ülesse ,lipikul silt 5eur !(kompl) |
|
| Tagasi üles |
|
 |
ottoot Seltsimees


Liitunud: Sep 24, 2018 Teateid: 28 Asukoht: Kuressaare
|
Postitatud: N apr 15, 2021 2:02 pm Postita teema: |
|
|
Aitäh info ja selle lehe eest. Võib soovi nüüd lukku panna.  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
|
volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest ja ei salli silmaotsaski ebaviisaka, solvava või terroristliku sisu esitamist.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.
Foorumi kasutustingimused, sh keelatud sisu kaebuste lahendamise mehhanismid (EL määrus 2021/784) leiad siit: Kasutustingimused