| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Sõnum |
volga_siim Seltsimees


Liitunud: Apr 03, 2008 Teateid: 26 Asukoht: Jõhvi
|
Postitatud: E okt 12, 2009 7:54 pm Postita teema: O: Gaz 24-10 esiklaas |
|
|
Volgahuviline Virumaalt huvitub:
- uue esiklaasi vastu(enda oma on niivõrd kulunud, et oluliselt segab sõitmist)
Saata võib sõnumi või helistada 51908178 Siim
Kirjutada võib ka elektronpostkasti siim.avikainen@mail.ee
Lisan vahepeal, et suured tänud Sm Valerile, tänu kellele sai omandatud uued udutuled ning veel mõned vidinad, ent esiklaas on endiselt puudu.
Viimati muutis volga_siim (R juuli 16, 2010 1:34 pm), kokku muudetud 2 korda |
|
| Tagasi üles |
|
 |
volga_siim Seltsimees


Liitunud: Apr 03, 2008 Teateid: 26 Asukoht: Jõhvi
|
Postitatud: K juuli 14, 2010 1:15 am Postita teema: |
|
|
Huvi on endiselt  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm Tamm Seltsimees


Liitunud: Nov 14, 2006 Teateid: 226 Asukoht: Viimsi vald
|
Postitatud: E juuli 19, 2010 5:15 pm Postita teema: |
|
|
| Mul on lausa kaks esiklaasi. Üks oli varem oma autol ees, nii et on kindlasti kasutatud, ning teise olen kuskilt muu kaubaga kaasa saanud. Kummalgi pragusid ja suuri kriime ei paista olevat. See mis mul varem ees oli on ülevalt rohelise ribaga (Nõuka aegne tuuning). Kui suudad Põhja-Eestisse järgi tulla võin niisama sulle anda. |
|
| Tagasi üles |
|
 |
|
|
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis
|
volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest ja ei salli silmaotsaski ebaviisaka, solvava või terroristliku sisu esitamist.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.
Foorumi kasutustingimused, sh keelatud sisu kaebuste lahendamise mehhanismid (EL määrus 2021/784) leiad siit: Kasutustingimused
|