| Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat |
| Autor |
Sõnum |
Sm. Västrik Seltsimees


Liitunud: Nov 04, 2004 Teateid: 1204 Asukoht: Tartu
|
Postitatud: E juuni 27, 2005 9:35 pm Postita teema: Welcome! |
|
|
Hello!
This is a free space to share your ideas or comment the existing topics if you can express yourself in english. You don't have to be a registered user to be able to post new topics. Everybody is welcome on the homepage of Volga Club Estonia.
With best wishes,
Tauno Mõts
volga.ee administrator |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Pal-Palõch Külaline

|
Postitatud: K juuni 29, 2005 12:56 pm Postita teema: |
|
|
| What about Russian language? |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Västrik Seltsimees


Liitunud: Nov 04, 2004 Teateid: 1204 Asukoht: Tartu
|
Postitatud: K juuni 29, 2005 1:01 pm Postita teema: |
|
|
Ok, will be done, but I must keep in latin alphabet due to technical difficulties. _________________ Jõudu annab A-76 |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Västrik Seltsimees


Liitunud: Nov 04, 2004 Teateid: 1204 Asukoht: Tartu
|
Postitatud: K juuni 29, 2005 1:06 pm Postita teema: |
|
|
Just made the new corner, but correct me, if I didn't write it correctly, because my russian is a bit rusty. _________________ Jõudu annab A-76 |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Pal-Palõch Külaline

|
Postitatud: N juuni 30, 2005 12:33 am Postita teema: |
|
|
| Ok! Now it IS the real international website |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Eki Külaline

|
Postitatud: N juuni 30, 2005 12:01 pm Postita teema: |
|
|
| Pal-Palõch kirjutas: | | What about Russian language? |
Or Finnish..? |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Pal-Palõch Külaline

|
Postitatud: N juuni 30, 2005 12:13 pm Postita teema: |
|
|
| Eki kirjutas: | | Pal-Palõch kirjutas: | | What about Russian language? |
Or Finnish..? |
And German, and French.......... if somebody speak on them |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Eki Külaline

|
Postitatud: N juuni 30, 2005 7:27 pm Postita teema: |
|
|
| Pal-Palõch kirjutas: | | Eki kirjutas: | | Pal-Palõch kirjutas: | | What about Russian language? |
Or Finnish..? |
And German, and French.......... if somebody speak on them |
What ever...  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Punane Parun Seltsimees


Liitunud: Nov 09, 2004 Teateid: 311 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: R juuli 01, 2005 10:24 am Postita teema: |
|
|
Herzliche willkomme! Nur deutsch . kein turkish! _________________ Wolga - nur fliegen ist schöner... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Punane Parun Seltsimees


Liitunud: Nov 09, 2004 Teateid: 311 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: R juuli 01, 2005 10:25 am Postita teema: |
|
|
....and cruise with respect and honour......with your Volga...... _________________ Wolga - nur fliegen ist schöner... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
FINNVOLGA Seltsimees


Liitunud: Nov 18, 2004 Teateid: 29 Asukoht: Helsingfors / Arensburg
|
Postitatud: E juuli 11, 2005 9:44 am Postita teema: Paide City 13th August 2005 am |
|
|
Ladies and Gentlemen. Shall we all, freinds and owners of Volga cars meet in Paide city Saturday 13th of August 2005  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Sm. Punane Parun Seltsimees


Liitunud: Nov 09, 2004 Teateid: 311 Asukoht: Tallinn
|
Postitatud: E juuli 11, 2005 9:58 am Postita teema: |
|
|
Jawohl! Of course!Tietenkiin! We meet each-other in Paide on 13-th of August. _________________ Wolga - nur fliegen ist schöner... |
|
| Tagasi üles |
|
 |
Vikingen Külaline

|
Postitatud: N mai 25, 2006 12:28 pm Postita teema: languages |
|
|
| Pal-Palõch kirjutas: | | Eki kirjutas: | | Pal-Palõch kirjutas: | | What about Russian language? |
Or Finnish..? |
And German, and French.......... if somebody speak on them |
Whay not swahili too then  |
|
| Tagasi üles |
|
 |
|
volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest ja ei salli silmaotsaski ebaviisaka, solvava või terroristliku sisu esitamist.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.
Foorumi kasutustingimused, sh keelatud sisu kaebuste lahendamise mehhanismid (EL määrus 2021/784) leiad siit: Kasutustingimused