Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 175 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - O: Gaz 24-10 esiklaas
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

O: Gaz 24-10 esiklaas

 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ost
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
volga_siim
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Apr 03, 2008
Teateid: 26
Asukoht: Jõhvi

TeadePostitatud: E okt 12, 2009 7:54 pm    Postita teema: O: Gaz 24-10 esiklaas Vasta viitega

Volgahuviline Virumaalt huvitub:
- uue esiklaasi vastu(enda oma on niivõrd kulunud, et oluliselt segab sõitmist)

Saata võib sõnumi või helistada 51908178 Siim

Kirjutada võib ka elektronpostkasti siim.avikainen@mail.ee

Lisan vahepeal, et suured tänud Sm Valerile, tänu kellele sai omandatud uued udutuled ning veel mõned vidinad, ent esiklaas on endiselt puudu.


Viimati muutis volga_siim (R juuli 16, 2010 1:34 pm), kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
volga_siim
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Apr 03, 2008
Teateid: 26
Asukoht: Jõhvi

TeadePostitatud: K juuli 14, 2010 1:15 am    Postita teema: Vasta viitega

Huvi on endiselt Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Tamm
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 14, 2006
Teateid: 226
Asukoht: Viimsi vald

TeadePostitatud: E juuli 19, 2010 5:15 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mul on lausa kaks esiklaasi. Üks oli varem oma autol ees, nii et on kindlasti kasutatud, ning teise olen kuskilt muu kaubaga kaasa saanud. Kummalgi pragusid ja suuri kriime ei paista olevat. See mis mul varem ees oli on ülevalt rohelise ribaga (Nõuka aegne tuuning). Kui suudad Põhja-Eestisse järgi tulla võin niisama sulle anda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ost Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest ja ei salli silmaotsaski ebaviisaka, solvava või terroristliku sisu esitamist.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.
Foorumi kasutustingimused, sh keelatud sisu kaebuste lahendamise mehhanismid (EL määrus 2021/784) leiad siit: Kasutustingimused


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud