Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-GAZ 21 Esimese osa elektrijuhtmestiku vahetus
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 471 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Värvikogus Gaz 24 värvimiseks.
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Värvikogus Gaz 24 värvimiseks.

 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Tehnoabi
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Velts
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Sep 18, 2008
Teateid: 97
Asukoht: Kabala k, Türi v, Järvamaa

TeadePostitatud: R mär 06, 2009 10:40 am    Postita teema: Värvikogus Gaz 24 värvimiseks. Vasta viitega

Tervist seltsimehed!

Tekkis küsimus,et kui palju kulub värvi terve auto värvimiseks seest ja väljast?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
Volgaomanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jul 04, 2006
Teateid: 142
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R mär 06, 2009 12:27 pm    Postita teema: Vasta viitega

Sõltub auto suurusest ja kui palju sa teda "seest" värvida soovid. Kui sa mõtled "Volgat", siis arvesta koos sisepindadega umbes 4-5 liitriga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: R mär 06, 2009 1:42 pm    Postita teema: Vasta viitega

Kas see 4-5 liitrit on siis värv ise koos kinniti,lahusti lakiga või konkreetne töösegu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Volgaomanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jul 04, 2006
Teateid: 142
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R mär 06, 2009 1:53 pm    Postita teema: Vasta viitega

See jäi jah, täpsustamata, et töösegu mõtlesin selle all.
Kui koostisained eraldi oleksid, siis oleksid kogused midagi sellist: 3 liitrit värvi, 1,5 liitrit kinnitit ja 0,5 liitrit lahustit.
Teadupärast on kahekomponentse pinnavärvi ja kinniti suhe enamasti 2:1-le. Osadel värvifirmadel aga ka 3:1-le.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: R mär 06, 2009 2:03 pm    Postita teema: Vasta viitega

to:Volgaomanik
Pole ilmselt mõtet küsida ,mis firma värv see kõige parem on! Kuna ilmselt oleneb see omaniku maitsest.
Ma ise plaanisin minna lähiajal AS Devori,Sepa tn.Tartus, et endale värv ära otsa. Muidugi tuttavad seltsimehed olid arvamusel,et osta 600.- l maksev värv aga ma mul on kodus üks kaherattaline mis tehtud samast poest ostetud värviga ja täitsa kena näeb välja!
Samas kui kellegil on mingi konkreetse värvi firma toodetega kogemus siis võiks rääkida kui see suurt tüli ei tee. Sorry OT pärast Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Velts
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Sep 18, 2008
Teateid: 97
Asukoht: Kabala k, Türi v, Järvamaa

TeadePostitatud: R mär 06, 2009 4:25 pm    Postita teema: Vasta viitega

Loomulikult on tegemist Volgaga!Aitäh Sm. Volgaomanik!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1204
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: R mär 06, 2009 5:21 pm    Postita teema: Vasta viitega

Sõbra G/K on mõned volgad värvinud kodugaraazis "kilekambris", kasutanud oleme Polüuretaan värve (odavamad ja kõvemad sellised) töösegu on minu mälu järgi kulunud ühele kerele umbes 3,5 L . Ükskord sai nagu rohkem ostetud ja siis jäi liitri jagu üle. Kuna olime juba kinnitiga kokku seganud siis oligi valmis. See värv oli aga hinnaklassis 250-330.- L.
Kui jääb liiter üle 600.- värvi on nagu raisatud raha. Et kindlustada ennast igasuguste ettenägematute juhuste vastu, siis tasub värvi kinnitiga segada osade kaupa, näiteks valmistada liiter töösegu korraga. Juhuks kui kompressor otsustab et enam ei taha tööd teha.

Aga see on kõik väga subjektiivne, võibolla sm. Tihhonov saab täpsustada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Sohver
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 11, 2008
Teateid: 112
Asukoht: Jüri

TeadePostitatud: R mär 06, 2009 9:45 pm    Postita teema: Vasta viitega

Jaaaaa,

mina maksin täiega oma auto värvimise üle kui arvestada et 600 on maks hind, millest hetkel räägitakse. Mina maksin liitri eest 800 EEK- i ja firma oli Sikkens ning värvi kulus 4,5 liitrit. Samas värviti ainult välispinnad. Ei värvitud kapottide aluseid.
Teispidi ei teinud seda tööd ma ise ja ettevõte kes seda tegi oli selle töö peale spetsialiseerunud. Tundub et sain täiega pe...st.
Samas olen üldjoontes rahul tööga mis tehti, kuna ise ei oska seda laadi töid teha, kuid see ei ole vabandus, eks järgmine kord olen targem, kuigi loodan et selle autoga ei tule mul enam seda teed ette võtta.
_________________
sõidaks või seenele- www.sohver.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Volgaomanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jul 04, 2006
Teateid: 142
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R mär 06, 2009 9:59 pm    Postita teema: Vasta viitega

No on ka kallimaid pinnavärve- 900.- ja 1000.- liiter.
Teadupärast iga värve maaletoov kauplus kehtestab oma hinnakirja ise. Nii et see on kliendi otsustada, millist ta soovib ning mis hinda ta rahakott välja kannatab, sest et iga pood kiidab just enda pakutavat kaupa.
Samas ei ole ka kindlat reeglit, et kallimad värvid on tingimata paremad ja odavamad tingimata halvemad. Seda siis nii viskoossuselt kui ka kattevõimelt. Erandeid on mõlemas, nii odavamas kui ka kallimas hinnaklassis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sohver
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 11, 2008
Teateid: 112
Asukoht: Jüri

TeadePostitatud: R mär 06, 2009 11:09 pm    Postita teema: Vasta viitega

Pakuti ka varianti, et värvi liitri hind on 2000 EEK-i kuid see pidi olema lakiga koos ning mingeid lisandeid veel kaasa. Ei võtnud seda kuna eesmärk oli taastada originaaliga võimalikult sarnane värvkate. Täna julgen öelda, et nii see ka läks ning on.
Julgen arvata et kesk- eestis on valik kordades kesisem kui suurlinnades (eesti mõistes) ja selle ümber.
_________________
sõidaks või seenele- www.sohver.ee
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Volgaomanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jul 04, 2006
Teateid: 142
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R mär 06, 2009 11:13 pm    Postita teema: Vasta viitega

Lakialuse värviga on tõesti nii et selle liitrihind kipub koos laki hinnaga kohati kaks korda kallim tulema, kui tavavärv.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: L mär 07, 2009 9:24 am    Postita teema: Vasta viitega

No jah kas aga need volgad tehasest laki alla läksidki?
Ma olen vaadanud.et se tehase ML värv poleeriti ära ja kui seda õigel ajal hooldati siis kestis suht kaua.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Volgaomanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jul 04, 2006
Teateid: 142
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: L mär 07, 2009 1:47 pm    Postita teema: Vasta viitega

GAZ 24-jad loomulikult mitte. Kui, siis vast pigem eriteenistusele mõeldud "Volgad", mida käsitööna valmistati. Ja muidugimõista kõik "T¨aikad".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm. Luukas
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 11, 2008
Teateid: 14
Asukoht: Viljandi

TeadePostitatud: T mär 10, 2009 11:43 am    Postita teema: värvikogus Gaz-24 värvimiseks Vasta viitega

Minul kulus aasta lõpus volga seest ja väljast ( koos mootori ruumi ja kapotealusega) värvimiseks 5,6 kg valmis värvi, kusjuures järele jäi kusagil 400 grammi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Tehnoabi Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud