Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 247 külastaja(d) ja 2 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - MINU KAUNITAR GAZ21I 1959a
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

MINU KAUNITAR GAZ21I 1959a
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
JURI A076
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 26, 2012
Teateid: 6
Asukoht: Tõrre tee1 Türisalu küla

TeadePostitatud: K veeb 01, 2012 6:48 am    Postita teema: MINU KAUNITAR GAZ21I 1959a Vasta viitega

Tere kõigile. Kõik algas sellest et isal kunagi oli volga GAZ22 1969a endine kiirabiauto.Ni palju tean et ta oli mahakantud ja isa ostis teda 1980 aastal
1000 rubla eest.Ja kahjuks 1991 aastal isa otsustas VOLGAT müüki panna ja päris kiiresti auto oli müüdud. Aeg läks edasi ja mina vahepeal mõtlesin et kunagi leian samasugust autot sest se oli esimene auto millega olen õppinud sõita ja pärast palju sõitnud.
Ja lõpuks 3 aastat tagasi ostsin VOLGAT GAZ21I 1959a .
Mida pudutab auto ajalugust sis olen ni palju teada saanud et esmalt auto oli arvele võetud Rakvere ARKis 16 aprill 1959a arhiivis olen saanud registreerimis kaardi koopiad. Omaniku perekonnanimi oli Reinek . Samal aastal aga täpsemalt 2 detsember 1959 omanik vahetas elukoha ja kolis Tallinnasse. Peale 1991a auto seisis kuivas garaazis. 2000 aastal tema suri. Ei tea kas on tõsi aga väidetavalt tema töötas KGBs ja autoga sõitis ainult suvel.Sis kui mina registreerisin autot oma nimele ARKis sis autol oli tehniline pass väljastatud 1974a vahetuse põhjuseks oli kirjas et tehnilisepass ja numbreid uuemate vastu ja omanik oli sama REINEK Kõige huvitavam selles see et autol algusest peale kuni 2000 aastani oli ainult üks omanik ja mina olen teine omanik!
http://album.ee/album/265836/50298609]











Viimati muudetud JURI A076 poolt (T veeb 07, 2012 6:28 pm), kokku muudetud 1 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
MTJ juhataja
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 07, 2007
Teateid: 490
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: L veeb 04, 2012 11:12 am    Postita teema: Vasta viitega

Nii ilusat GAz-21 pole tükk aega näinud! Väga originaalilähedasena on taastatud (esimene omanik säilitanud). Isegi esisilla keskmäärimine on peal ja loodetavasti ka töötab. Minul seisab sellise taastamine alles ees.
Kas oleks võimali kirjeldada, kuidas sa oma auto ajalugu arhiividest kindlaks tegid. Minul on ka säilinud esmase registreerimise numbrid, kuid omanike kohta teated puuduvad.
Ootan põnevusega, et saaksin seda autot suvel oma silmaga uurida
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
JURI A076
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 26, 2012
Teateid: 6
Asukoht: Tõrre tee1 Türisalu küla

TeadePostitatud: L veeb 04, 2012 9:38 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere. Auto oli heades kätes. Eelmine omanik ei ole eriti midagi muutunud ja sõitnud ka väga vähe.Siis kui 10 aastat tagasi garaaz oli avatud siis auto ümber ja sees oli topitud kartong kastid ja seda ta pani selleks et niiskus mis sattub garaazi läheks paberi sisse aga mitte autosse ja minu arvates see täiesti töötas.Auto ei olnud absoluutselt roostes välja arvatud ara tuhmunud ja vähe kriimustatud värv ja ühel pool oli mõlgitud küljekarp.Autol absolutselt kõik agregaadid töötavad k.a.keskmäärimine.Kõige kummalisem on see et kõik auto pirnid mis auto peal olid ja on peale taastamist on originaal pirnid ja nende peal on aasta arv 1959a. tol ajal tehti ikka korralikke autopirne mitte nagu praegu tehakse!
Autol on originaal mootor, kas ta oli varem remonditut või mitte ma ei tea.Suvel olen saanud vanasõiduki tunnustamise akti ja peale seda mustad numbrid nii et nuud on mul eriti uhke tunne.
Mis arhiiviandmetesse puutub siis need kaevas välja ARKis üks inimene kes tegi ka mulle vanasõiduki akti, temal endal oli huvitava ajalooga auto ja minu auto kohta oli seal päris palju huvitavat infot mis üllatas mindki. kui tahate võin küsida kas ta saab teid aidata.
Tahtsin küsida suve kohta kas te juba midagi teate kus ja millal planeeritakse kokkutulek?
Tervitusega,
Juri.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Tõnu
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 10, 2005
Teateid: 84
Asukoht: Viljandi maakond

TeadePostitatud: P veeb 05, 2012 7:27 pm    Postita teema: vähe imelik ei ole? Vasta viitega

huvitava tehtega tegemist-kuni 2000.nda aastani oli esimene omanik ja mina olen teine omanik.
Kolm aastat tagasi omandasin selle auto.
2012-3=2009, vahepealne aeg on mustas augus, aga auto ajalugu on klaar.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
JURI A076
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 26, 2012
Teateid: 6
Asukoht: Tõrre tee1 Türisalu küla

TeadePostitatud: P veeb 05, 2012 8:01 pm    Postita teema: Ei ole absoluutselt imelik! Vasta viitega

Tere.

Tehnilise passi järgi olen teine omanik. 9 aastat oli auto ametlikult omanikuta (kuid siiski heades kätes) Seda pidasin silmas. Nii et ei ole siin midagi imelikku. Asjadest on võimalik erinevalt aru saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Tõnu
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 10, 2005
Teateid: 84
Asukoht: Viljandi maakond

TeadePostitatud: E veeb 06, 2012 4:54 pm    Postita teema: kõige viimane lõik Vasta viitega

Täiesti salajane

1. eksemplar

Eesti NSV Ministrite Nõukogu juures asuva Riikliku Julgeoleku Komitee ülemale

polkovnik sm. I. Karpovile

Toimik nr 25



...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm. Klabunov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 12, 2004
Teateid: 197
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E veeb 06, 2012 5:50 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tähendab, et... Nõndaviisi... Ühesõnaga... Ühesõnaga seda, et töötasin selle kokkuvõtliku materjali läbi. Õppisin pähe ja tegin endale lühikonspekti. Väljaprindi viisin Toobali lauale. Jään edasisi käsklusi ootama. Side lõpp.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
diesel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Apr 04, 2006
Teateid: 101
Asukoht: maal

TeadePostitatud: E veeb 06, 2012 6:43 pm    Postita teema: Vasta viitega

ilmselt olen ma lihtsalt juhm või siis äärmisel juhul väga pikkade juhtmetega, aga mulle ei jõua kuidagi kohale eelneva postituse sobivus siia teemasse.
volgast ei paistnud suuremat juttu olevat eelnevas üllitises. ainus mulle silma jäänud auto oli opel kapitän. teema algatajat ma ka ei suutnud sellest tekstist tuvastada.
paluksin lahkeste selgitusi.
edit: kuna vahepeal jõudis ka sm. klabunov postitada, siis palun lugeda minu postituses sõna eelneva asemel üleeelneva.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: E veeb 06, 2012 7:32 pm    Postita teema: Vasta viitega

Ma arvan,et Sm.Tõnu postitatud tekstiga on nii,et sellest aru saada tuleb lugeda ridade vahelt,mõningane informatsioon on teatavasti selline,et omad saavad aru ja võõrad jäävadki pead murdma aegade lõpuni.
Mina sain küll aru kuidas see,ilmselt selle foorumi ajaloo pikemaid postitusi on antud auto ajalooga seotud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
JURI A076
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 26, 2012
Teateid: 6
Asukoht: Tõrre tee1 Türisalu küla

TeadePostitatud: E veeb 06, 2012 8:07 pm    Postita teema: Vasta viitega

Aga, kes aru sai, võiks ju teistele, nö. mitte omadele, ka seletada. Pole lihtsalt aega nii pikka juttu süveneda Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
diesel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Apr 04, 2006
Teateid: 101
Asukoht: maal

TeadePostitatud: E veeb 06, 2012 8:47 pm    Postita teema: Vasta viitega

nii, võime siis järeldada, et sm zaparov on hästi informeeritud, sündmuste tausta tundev ja lisaks suurepärase lugemisoskusega.
mina tunnistan ennast juhmiks. lugesin nüüd suisa teist korda ja põhjalikult. iga reavahe vaatasin ka üle.
endiselt aga miskit kohale ei jõua. seega paluks seosed välja tuua ka laiema avalikkuse ette. mitte, et teised seltsimehed sama juhmid oleks kui mina, aga enamusel pole ehk piisavalt aega nii mahuka üllitise lugemiseks ja seetõttu oleks asjaolude lühikokkuvõte ka teistele vast abiks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 575
Asukoht: Käesalu, Keila vald

TeadePostitatud: E veeb 06, 2012 9:25 pm    Postita teema: Vasta viitega

Kogu tekst on talletatud arhiivi, vaatame, kas lisame eraldi lingi. Aga nii pikka juttu pole tõepoolest mõtet ühe auto teemas üles riputada.




Nüüd saadaval PDF-formaadis: SIIN
_________________
Haapsalu EPT


Viimati muudetud Sm. Metalliotsija poolt (R veeb 24, 2012 1:25 pm), kokku muudetud 1 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Tõnu
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 10, 2005
Teateid: 84
Asukoht: Viljandi maakond

TeadePostitatud: T veeb 07, 2012 9:15 am    Postita teema: pikk tekst jah Vasta viitega

proovisin teksti viimast lõppu kopeerida, kuid haaras kaasa kogu salajase materjali, seetõttu vabandused eetri risustamise pärast.
Panin antud teksti, sest selle viimases osas on p.2, milles on kapten...... Juri Volga esimene omanik välja toodud ja sellega on antud Volga ajalugu saanud kinnituse, et tegemist on kagebiidi omanduses olnud autoga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
diesel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Apr 04, 2006
Teateid: 101
Asukoht: maal

TeadePostitatud: T veeb 07, 2012 9:36 am    Postita teema: Vasta viitega

nonii, hakkab looma. vot selle viimase lõigu võiks katsuda ilma lisadeta siia välja panna. see oleks küll huvitav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Tõnu
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 10, 2005
Teateid: 84
Asukoht: Viljandi maakond

TeadePostitatud: T veeb 07, 2012 11:54 am    Postita teema: ajalugu Vasta viitega

2. jaoskonna vanemoperatiivvolinik kapten REINEK oli 1954. aasta novembris RJK Tapa rajoonivoliniku aparaadis komandeeringul ja osutas abi TAMME, SILGI ja SILMANI POP-toimikutega tehtava töö agentuur- ja operatiivmeetmete plaanide koostamisel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud