Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-Väljavõtteid ajakirjast MK
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 319 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Eesti GAZ-id Soomes müügil
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Eesti GAZ-id Soomes müügil

 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Volgadest üldiselt ja fotonäitused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Volgaomanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jul 04, 2006
Teateid: 142
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: T veeb 24, 2009 1:10 am    Postita teema: Eesti GAZ-id Soomes müügil Vasta viitega

Eile helistas mulle üks tuttav ning teatas, et Soomes pidi müügil olema Eesti numbritega GAZ 2402, mis olevat 1991 a. ilmselt kerevahetuse läbinud. Algul ei tahtnud ma tema juttu uskuda, kuid helistaja öeldud auto registreerimisnumber näis seda kinnitavat.
See pealkirjas mainitud sõiduk näib vist olevat äravahetamiseni sarnane sellega, mis võttis osa hiljuti toimunud "Uunikute Talverallist".
Nii et ei saagi aru. On ta siis nüüd ikka see õige GAZ 2402, või GAZ 2412- kui võtta aluseks väljalaskeaastat. Välimus näikse kinnitavat esimest, kuulutuse lisainfo aga teist mudelinimetust.

Puder ja kapsad segamini e. kapsapuder.


Viimati muudetud Volgaomanik poolt (R apr 24, 2009 3:19 am), kokku muudetud 1 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: T veeb 24, 2009 10:28 am    Postita teema: Vasta viitega

Ma kahtlustan,et tegemist 2402 ikkagi mitte 2412 ja on ilmselt sama ka mis talverallilt osa võttis. Kurb on see,et on suunatud müügiks välisturule Sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: T veeb 24, 2009 5:28 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mina ei kurvasta üldse kui see auto välismaale müüakse.
Talveralli ajal vaatasime Tihhonoviga antud isendit ka lähemalt ning tunne, et tegu oleks normaalse 2402-ga tekkis vaid korra. Seda paraku ainult auto tagaosas ja nii umbes paarikümne meetri pealt silmates.
Ma ei tea ka muidugi, mis see auto maksab, aga kui p.tagauks käib vastu tagatiiba ja v.tagaukse ja tiiva vahe on ca.15mm, siis ma korras kere ei kahtlustaks...
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Stange K.
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2006
Teateid: 88
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

TeadePostitatud: K veeb 25, 2009 12:04 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere!

Kuulutuse järgi on tegu ju väga hea autoga. Nimelt kui tõlkida see väljavõte kuulutusest: Vetotapa Neliveto
mille maakeelne vaste võiks olla: neljarattaveoline. Seega igati mõistlik ost jahimeestele, kalastajatele jms. eluvaldkonna esindatele.


S. Kukk
(Soome keele oskus omandatud MTV-3 vahendusel. Ridari Ässä, Lemmenlaiva jne.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Volgaomanik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jul 04, 2006
Teateid: 142
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R apr 24, 2009 3:26 am    Postita teema: Vasta viitega

Kus tegijaid, seal nägijaid.

Täna öösel leidsin postkastist ühe järjekordse kirja, mis sisaldas veebiaadressi, küsimusega, et "Kas see automüüja on keegi Volgaklubist ?"
_________________
http://autoblogi.blogspot.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Volgadest üldiselt ja fotonäitused Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud