Volgaklubi kodu - TÄHELEPANU - Kristiine ristmik suletud


TÄHELEPANU - Kristiine ristmik suletud
Kuupäev: Monday,06.November.2006 kell 18:52:53
Teema: Volgaga seotud uudised

Autojuhid, vältige sattumist Tallinnas Kristiine keskuse lähedusse. Raudteeviadukti juures on juhtunud raske liiklusõnnetus ning tekkinud on suured liiklusummikud.

Uuele Volgale sõitis Taksopargi ees suure kiirusega tagant otsa liivakoormaga MAZ tüüpi isekallutaja, mis samaaegselt põgenes patrullmootorratta "Dnepr" eest. Tublisti üle 13 tonni kaaluv autohiiglane pühkis Volga oma teelt ega teinud kokkupõrget märkamagi. Põgenemine jätkus. MAZ kihutas nagu olnuks tal saatanavägi kannul. Hullunud Vladimir saadi siiski hiljem kätte, kui ta masina lõpuks Trammipargi juures külili keeras.

Vesi kustutab janu. Viinaga on teisiti: juues janu suureneb, eriti aga siis, kui viimane tilk pudelist kummutatud. Sedamaid loeti üle finantsid - neid oli piisavalt. Kohe kihutas Vladimir kauplusesse, kust naastes ta ärataski liikluspatrulli tähelepanu. Algas jälitamine, mille tagajärjel hävines uus sõiduauto Volga ning sai tõsiseid vigastusi Keila AB no 14 kallurauto MAZ.

"Ega mõni tilk mehele midagi ei tee. Lõhnad on need, millega võib inspektori juures vahele jääda," olid Vladimiri sõnad päras oma "vägitegusid". Kainenema viidud Vladimir oli pärast vahistamist ilmselgelt tujust ära, kuid seda ülemeelikumalt vulksus tema taskus joomata jäänud "Starka" pudel...
Kõik ülaltoodud informatsioon on alatu väljamõeldis

See artikkel pärineb Volgaklubi kodu
http://www.volga.ee

URL sellele jutule on:
http://www.volga.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=30