Volgaklubi kodu - Eesti Volga Seltsil uus Presiidium
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· FoorumPraegu on, 432 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA

Volgaga seotud uudised
Postitanud Martin Thursday,13.December.2007 kell 09:53:14

Eesti Volga Seltsil uus Presiidium
Martin Thursday,13.December.2007 kell 09:53:14
22. novembril 2004 aastal asutati kaheksa seltsimehe ettevõtmisel Eesti Volga Selts. Ühise otsusega valiti seltsingut juhtima toimekas ülemvõim – Presiidium (Kiiduavaldused).  Tänavu tähistas seltsing oma kolmandat sünnipäeva. Sündmus, mida ei saa tähelepanuta jätta. Selleks puhuks kogunes kogu seltsi liikmeskond koduseks saanud Mäeküla kõrtsimajja pidupäeva tähistama. Ürituse kavas oli muuhulgas praeguse Presiidiumi tagasiastumine ja uue töökomisjoni valimine.

Praeguse Presiidiumi juhtimisel on olnud Seltsil kolm edukat aastat. Eesti Volga Seltsist on saanud arvestatav organisatsioon volgahuviliste teadvuses ning kogu Eesti vanatehnika liikumises. Palju tööd on tehtud ideoloogia tasandil. Seltsi seinalehe populaarsus on aina kasvav igasugustes vanusegruppides ja ei piirdu enam ammu pelgalt volgaomanike ringiga. On rajatud rõhumiseta ja ekspluateerimiseta keskkond, loodud sotsiaalne monoliitsus ja kindlustunne. Meie, patrioodid, arendame teda ka edaspidi kogu jõuga, mitmekordistades nii ühiskonna rikkust, tugevdades sotsiaalset ja kõlbelist jõudu. (Ovatsioonid). Ei saa olla ideeline inimene olemata aus, puhta südamega, korralik ja enda suhtes nõudlik.Võitlus elu puhtuse eest on kõige tõhusam meetod ideelise kasvatustöö efektiivsuse ja ebatervete ilmingute tekkimisest hoidumise tagamiseks. (Kestvad kiiduavaldused.)
 

Volgahuvilised üle vabariigi loodavad Volgaseltsi peale, et selle auväärse automargi positiivne sära ei tuhmuks. Seltsimeeste südames on soov käia koos, arendades sedasi sotsiaalset aktiivsust ja regionaalset suhestumist. Eesti Volga Seltsi poolt korraldatav suveüritus „Ettevaatust Auto!” on volgahuviliste jaoks üks enim oodatud üritusi üldse. See peab nii jätkuma. (Kiiduavaldused.)  

Eesti Volga Seltsi liikmelisus on selle liikmetele auküsimus. Liikmeteks on seltsimehed, kelle jaoks Volga ei ole mitte automark, vaid elustiil selle kõige kvaliteetsemas tähenduses. Eesti Volga Seltsi liikmetest on kujunenud sõpruskond, kes hindavad kõrgelt kujunenud privaatset ja usaldusel põhinevat õhkkonda. Ühehäälne otsus oli, et liikmete arvu iga hinnaga suurendamine ei ole põhjendatud. Eesti Volga Seltsi täisliikmeks saab ainult kodanik, kes väärib Seltsi liikmelisust ja teiste seltsimeeste usaldust. (Kiiduavaldused.) On põhjust rahuloluks.

 

Volgaseltsi presiidumi valimisel osalesid kõik liikmed. Hääletus toimus suletud ümbrikutega. Liikmete soovil hakkavad järgmised kolm aastat Eesti Volga Seltsi esindama sm. Västrik, sm. Tasku, sm. Mirski ja sm. Tihhonov.


Täname oma töö lõpetanud Presiidiumit ning soovime edu uuele (Tormilised kiiduavaldused, plaksutatakse püsti seistes). 
 
Seonduvad lingid
· Lähemalt Volgaga seotud uudised
· Uudised koostas Martin


Enim loetud jutt Volgaga seotud uudised:
13. AUGUSTI KOKKUTULEK


Artikli hinnang
Keskmised punktid: 5
Häält: 5


Palun mõtle hetk ja hinda seda artiklit:

Suurepärane
Väga hea
Hea
Tavaline
HalbValikud

 Printeri sõbralik  Printeri sõbralik

 Saada sõbrale  Saada sõbrale


Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud