Volgaklubi kodu - Content
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· FoorumPraegu on, 223 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA

TROFIM - Vene Presidendi Asjadevalitsuse Tellimus
Vastavalt Vene Presidendi Asjadevalitsuse tellimusele, tegi Kimovi linna tehas "GIDROPRIVOD" proovipartiina sõiduauto GAZ 3102 baasil esimesed kaks pikapit TROFIM. Peale proovisõitu anti kohe kooskõlastus ja nüüdseks on tehas alustanud erinevate Volga baasil pikapite seeriatootmist.


Pikapid TROFIM 17310B ja 173100 - need on praktilised ja ohutud autod kõikideks elujuhtumiteks. Meeldiv ja lihtne salong, pehme vedrustus ja muidugi kaasaegselt konstrueeritud esiistmed, mis aitavad kaasa toonuse ja hea tuju hoidmiseks pikal teel. See kõik koos madala veokasti ja kergelt eemaldatava tendiga teeb auto väga mugavaks nii linnamehele kes mängib golfi kui farmerile maal.


Nelikveoline mudel TROFI - M võimaldab teil kasutada koguni korraga koguni kolme kodumaise sõiduki hüvesid. Salongis ministri Volga mugavusi nautides ja UAZi veermiku kasutades võite nüüdsest GAZELi jagu kaupa viia mööda otseteed ükskõik kuhu asustatud punkti, meie suurel teedeta kodumaal! See auto ei peta Teie unistusi.Autokonstruktorite töökollektiivi juhilt sm. Andrei Aleksandrovits Mihhailov´ilt õnnestus kommentaariks saada alljärgnev: "Alates 2001 aastast tegeleme me "Volga" baasil tagaveoliste väikekaubikute aretiste väljatöötamisega. Tuula regioon, kus me asume, jaguneb teatavasti tegevusalati kaheks suureks haruks - sõjaväetööstusettevõtted ja põllumajandusega tegelevad talupojad. Seega tekkis meil kohe mõte ka 4x4 pikapi aretamisest, mis oma suurenenud läbimisvõimsusega võiks pakkuda huvi kõigile, kuna odavat, luksuslikku, võimsat ja väga vajalikku maasturkaubikut keegi lihtsalt ei olnud varem tootnud."Lõpuks ka mõned andmed:

TROFIM 17310B TROFIM 173100
KaubaruumKinnine furgoon 6m2 Veokast - platvorm
Pikkus5070mm4975mm
Laius1820mm1820mm
Täismass2050kg2050kg
Hind alates 10 000 USD*
*(standardis ilma kliima,nahksisu jne. lisadeta)

Vahendas:
Sm.Gazik
GIDROPRIVODi leidurite andunud fänn

Avalikustatud: 2006-10-17 (7335 korda loetud)

[ Mine tagasi ]

Content ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud