Volgaklubi kodu - ETTEVAATUST AUTO 2014 toimub 24. mail algusega Viljandist


ETTEVAATUST AUTO 2014 toimub 24. mail algusega Viljandist
Kuupäev: Friday,18.April.2014 kell 19:17:09
Teema: Volgaga seotud uudised


Eesti Volga Seltsi Presiidiumil on rõõm teatada, et Volgade iga-aastane kevadine ringsõit Ettevaatust Auto 2014 toimub laupäeval, 24. mail Mulgi- ja Valgamaal. Koguneme kell 11:00 VILJANDI MAAVALITSUSE EES EHK VABADUSE PLATSIL. Kell 12 saab igaüks harjumuspäraselt kättejagatud kaartide abil sõita tutvuma erinevate vaatamisväärsuste ja lihtsalt huvipakkuvate objektidega. 

Nagu varasematelgi aastatel, on trassi läbimiseks aega 5 tundi ning meie päev lõpeb Sangaste lossis, kus on korraldatud ka toitlustamine.


Sel aastal jääb teele taas erakordselt palju looduskauneid paiku, sealhulgas mitmeid torne, losse ja järvekaldaid ning korralduskomitee jaoks on trassi planeerimine olnud hästi veedetud kvaliteetaeg. Kingad on jäänud puhtaks ja peaaegu kõigi punktide juurde saab kulgeda mööda asfaltteid.

Sarnaselt eelmisele aastale on auto stardimaksuks 15 eurot sularahas kohapeal (olenemata sõitjate arvust). Toidutalonge saab sularaha eest osta nii stardis kui fini¨is. Korraliku kõhutäie hind Sangaste lossi jahisaalis on 8 eurot - meile valmistatakse soe toit, jook, majakook ning piiramatult kohvi ja teed. Võimalik, et saame lossiga kokkuleppele ning peredega osalejatele mõeldes õnnestub sel aastal teha lastele pisut soodsamad toidutalongid, kuid see selgub lähipäevil.

Kokkuvõtteks loodame seltsimeestele taaskord pakkuda meeleolukat päeva Volgadel, millesse mahub käänulisi ja kitsaid teid, lummavaid vaateid, mõisaid ja ordulinnuseid, aga ka väikeste Eestimaa asulate melanhooliat ja endise hiilguse hääbuvat kaja, millele annab siin-seal tooni mõni seisma jäetud vana auto.

Ootame Sind kindlasti osalema!


See artikkel pärineb Volgaklubi kodu
http://www.volga.ee

URL sellele jutule on:
http://www.volga.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=54