Volgaklubi kodu Forums-viewtopic-Gaz 21 I seeria 1958
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 356 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Gaz 21 I seeria 1958
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Gaz 21 I seeria 1958
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Siim Kaarel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 04, 2013
Teateid: 109
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: R mär 22, 2013 11:52 am    Postita teema: Gaz 21 I seeria 1958 Vasta viitega

Tervitused seltsimehed!

Juba lapsepõlvest saati käis vähemalt ühest põlvest nõks läbi, kui mõni kapotil peesitav hirv minust mööda sõitis. Mida vanemaks ma sain, seda tugevamaks see nõks muutus ja nüüd on tulemus käes. Volga sai ära ostetud. Kuna ma pilte siia lisada ei oska, siis panin esimese nelja päeva töö lihtsalt albumina üles.
http://fotoalbum.ee/photos/vaiknemaapoiss/sets/1355569
Kõik kroomdetailid sain eraldi kaasa, ka akna ümber oleva export liisturingi koos esiakna ümber käivate põskedega. Lisaks veel igasugust pudipadi. Komplektne auto. Tööd püüan teha nii palju kui võimalik ise ja seda kõike hr Mati Leivategija valvsa pilgu all. Seal kus ise jään hätta, lubas Mati mängu tuua oma tutvused ja oskused.

Plaan on taastada ta võimalikult originaalilähedaks. Musta numbrit taga ajama ei hakka. Juuksepiir kahaneb ilma selletagi silmnähtavalt. Esialgne valmimise tähtaeg on 2014 suvi.

Kui keegi mulle ära seletaks, kuidas ma saan siia postitusse otse pilte lisada, siis püüaks foorumlasi tööde käiguga kursis hoida. Head mõtted ja soovitused on väga teretulnud.

Sm. Saluri
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 575
Asukoht: Käesalu, Keila vald

TeadePostitatud: R mär 22, 2013 12:55 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere tulemast!

Piltide laadimisest meie serverisse tehakse juttu siin: http://www.volga.ee/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2164&highlight=piltide+lisamine Uurige viimaseid postitusi. Lingi "Saada pilt" leiate VAID SISSELOGINUNA volga.ee avalehelt ülevalt paremalt kastikesest.

P.S. Mugandasin pisut teema pealkirja.


Sm. Metalliotsija.
Piirkonnavolinik.
_________________
Haapsalu EPT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
MTJ juhataja
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 07, 2007
Teateid: 490
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: R mär 22, 2013 9:23 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mul käis ka kohe jõnks põlvest läbi, kui lugesin, et keegi on asunud taastama 58.a. Volgat ja on nõus sellest ka kirjutama. Welcome on board!

P.S. Mina olen harjunud enda samasugust autot nimetama üleminekumudeliks, sest selline nimetus on nende kohta võetud kasutusele juba ammu. Samas on just need autod prototüübile kõige lähedasemad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Siim Kaarel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 04, 2013
Teateid: 109
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E mär 25, 2013 10:42 am    Postita teema: Vasta viitega

Siin pole õnneks vist jah oma tundlikke põlvedega üksi. Jagamise rõõm on ikka kõige suurem. Loodetavasti sujuvad taastamistööd ladusalt ja varsti saan kostitada kaasvõitlejaid piltide ja lugudega ühe hirve taassünnist Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Siim Kaarel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 04, 2013
Teateid: 109
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T aug 06, 2013 11:40 am    Postita teema: Vasta viitega

Johhaidii!

Lõpuks sai minujaoks(nendest vähestest asjadest mis ma ise teen) vahest üks raskemaid töid ületatud. Raskemaid sellest mõttes et otsustasin autolt pigikihi ise maha kraapida enne, kui liivapritsi läheb ja ei oldud kokku hoitud selle pigiga.
Igaljuhul nüüd on pigi läinud ja ootame millal liivapritsi vana puhkuselt tagasi tuleb. Oktoobriks peaks olema keretööd tehtud, sest selleks ajaks on broneeritud maalritööd.

Plekke ja asju tuleb vahetada ning lappida ikka omajagu, aga üks asi mis kohe kindlasti puudu jääb, on taga pakiruumi all olev tala. Lisan ka pildi, Mati väitis mulle, et neid asju peaks olema saada.

Puudu on selline tala:

Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kus kohast sellist asja saada ?

Ühtlasi tänu Leivategijale olen hakanud mustale numbrile mõtlema hakanud, aga puhtalt keskmäärde süsteemi puudumise tõttu juba tundub see olevat midagi võimatut... Või ma eksin ?

Ühesõnaga tasa sõuan oma mädanenud aerudega, aga siiski sõuan.
Tagasisidet oodates
Siim
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
kaldi
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 467
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T aug 06, 2013 2:12 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere Noor Sõber. Olen Sinust 30 aastat vanem ja ehk ka veidi kogenum. Kas Sa oled endale selgeks teinud, mis läheks selle auto korda tegemine maksma. Kas Sul on jõudu, et Leivategijale maksta? 24 aastane mees peaks praegu elu elama ja perele mõtlema. Sellises seisus auto korda tegemine pole kerge töö.
Aga kindlasti on ka teisi Volgameeste arvamusi.
Edu ikkagi
_________________
Kaldi 5025 328
Annan ka ehitusabi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
insener
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jan 14, 2007
Teateid: 298
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T aug 06, 2013 2:56 pm    Postita teema: Vasta viitega

24 aastane mees perele tavaliselt veel ei mõtle (vähemalt mina ei mõelnud). Aga kui pere juba olemas oli, siis jäid volgaprojektid suht kohe seisma. nüüd kui enda lapsed juba suuremad (6 ja 4 aastased) pean juba reaalseks, et lähemal paaril aastal jõuan hakata ka hobidega tegelema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Siim Kaarel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 04, 2013
Teateid: 109
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T aug 06, 2013 3:46 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere Tere. Olen enda jaoks kõik selgeks teinud ja hamba teritamiseks paar n.ö lahjemat projekti juba lõpuni viinud. Smile Olen väljaminekutest teadlik ja enam vähem suurusjärguga arvestanud. Perega on ka kõik hästi ja keegi näljas pole. Et kui vähegi võimalik, siis ma prooviks hetkel veel püsida Volga teemadel, kunagi kui Volgadega sõitma lähme ja kuskil muhedamas kohas mõne õlle lubame, siis võime muust ka rääkida, aga praegu vajaksin teiste entusiastide nõu, et kuidas midagi üldse sellistele masinatele saada...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: T aug 06, 2013 4:14 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tänapäeval on asjad teistmoodi,kui Sm.Kaldi noorusaegadel. Kuid see pole praegu teemaks.
Puuduva tala leiab ka venemaalt aga siis on probleemiks transpordi küsimus.
Eestis neid talasid küll on liikunud aga peab otsima ja päris kaua.
Samas peaks leiduma ka plekkseppasid,kes suudavad selle detaili näidise alusel järgi teha. Mina panustaks viimasele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Siim Kaarel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 04, 2013
Teateid: 109
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T aug 06, 2013 4:41 pm    Postita teema: Vasta viitega

Suured tänud vastuse eest. Kuna mul väga kaua seda aega otsida ei ole, siis otsin parem kellegi, kes selle valmis teeb, kuna ka sisemised küljekarbid on vaja uued panna, siis saab ühe tellimusena ehk Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: N aug 15, 2013 11:45 am    Postita teema: Vasta viitega

http://www.osta.ee/vana-volga-gaz-21-39317933.html
Ehk leiab siit vajaliku plekki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Siim Kaarel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 04, 2013
Teateid: 109
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: N aug 15, 2013 10:42 pm    Postita teema: Vasta viitega

Aitüma! Tundub, et sealt saan ka teisi vajalikke plekke. Lähen teen pakkumise.

Käisin vahepeal ka Marko 01ZEI'l külas ja vaatasin tema masinad üle. Olid väga motiveerivad ja silmaringi laiendavad mitu tundi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Siim Kaarel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 04, 2013
Teateid: 109
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: E aug 26, 2013 7:39 pm    Postita teema: Vasta viitega

Täna juhtus selline tore asi, et auto käis liivapritsis ning sain õhtul kere kätte. Kartsin kõige hullemat ja lootsin kõige paremat ja tulemus oli midagi sinna vahepeale.








Mati oli üllatanud, et autot on keevitatud ainult 6st kohast, kusjuures kõik on ainult väiksed lappimised. Isegi karbid oli tehase originaalid küljes. Pahtli asemel on kunagi tehases vist juba kasutatud tina? sellest on auto pisut laiguline.

Nüüd on plaan paari päeva jooksul saada kätte ka uksed ning nende pinnad siis käsitsi värvist vabastada ja kiirelt krundialla enne kui "uss sisse läheb".

Mõned kohad on siiski vaja välja vahetada, kui keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kellel võiks mõni selline detail üle olla, siis oleksin nendest huvitatud.


Mõlemad pooled.

Samuti mõlemad pooled.

Lisaks käisin nädalvahetusel türil ning sain kätte sellise tegelase:



Auto on 1960 aasta. Vene dokumendid sain kaasa. Kere on tugev, aga on näha, et osad detailid on välja vahetatud ning seda ei ole tehtud just suure hoolega ja täpsusega. Istmed on koerus üle tehtud ning heas seisus. Mootoriruumis on kõik originaal peale ¸iguli aknapesu süsteemi ja mingi teise masina kollektori. Mootoribloki number klapib birka omaga. Põhi on õliga töödeldud ning üsna tugev. Seda kõik tõesti peenraha eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Zaparov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Jun 27, 2005
Teateid: 881
Asukoht: Nõo sohvoos 4 jaoskond!

TeadePostitatud: T aug 27, 2013 8:17 am    Postita teema: Vasta viitega

Kas poleks mõtekas liivapritsimise ajaks, eraldada esi ja tagasild?
Hetkel paistab,et nad eelkõige täidavad transportimise funktsiooni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Siim Kaarel
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Mar 04, 2013
Teateid: 109
Asukoht: Tallinn

TeadePostitatud: T aug 27, 2013 8:30 am    Postita teema: Vasta viitega

Need täitsidki transportimise funktsiooni. Nüüd läheb esimene kiht krunti peale ja siis võtame sillad alt. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Lugejate autod Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud