Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 222 külastaja(d) ja 1 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - ''Ida ja lääne vahel'' EVS-i välisreis, mai 2016
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

''Ida ja lääne vahel'' EVS-i välisreis, mai 2016
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ãœritused ja komandeeringud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Sm. Autojuht
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 551
Asukoht: Rapla mk.

TeadePostitatud: N dets 17, 2015 3:42 pm    Postita teema: ''Ida ja lääne vahel'' EVS-i välisreis, mai 2016 Vasta viitega

Ma siin maal vaikselt ahju taga istudes unistan kevadest ja kaugetest maadest.Nii tekkis mõte Gasikule helistda ja küsida oma suurele Valgevene avastamisele tuge.Ütleks et tuli süttis.Teatasin kohe kodus prokurörile et mai kuus kaks nädalat ehk vabakäiku.Vastati noomitusega ajaloost .Oleks siis eelmine kord Krimmist talvekapsad võinud tuua ,maa jäi sinust tegematta.Järgmine kord aitab kümnest päevast küll, neli päeva põldu ja kõik!Nii saakski kevadpuhkuse veedetud.See- selleks aga jah tuhin on tõsine ja kui ka kellegil sama lolle mõtteid on võiks arutada asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: N dets 17, 2015 7:34 pm    Postita teema: Vasta viitega

Õhtust.
Vaatan, et seltsimees ei piirdunud ainult täna mulle helistamisega vaid teeb juba järgmise viisaastaku plaane. Ja teemagi tehtud. Tore.
Ma täiendaks kohe ka pealkirja: Valgevene ja kesk-Ukraina. Ehk siis mõte 2016 a. maikuus teha taaskord seltsimeestega väike reis marsruudil Eesti-Läti-Valgevene-Ukraina-Eesti. Marsruudi pikkus oleks ca.3800 km
Mida teised arvavad? Kas oleks veel huvilisi?
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: R dets 18, 2015 12:57 pm    Postita teema: Vasta viitega

Huvilisi ehk oleks. Üks mõttekoht minu jaoks on ainult Ettevaatust Auto korraldusega seotud küsimused. Maikuus ca 2 nädalat ära olla võib olla keeruline. Aga ehk annab ikka kuidagi sättida. Näiteks nii, et oleme ära vaid ühe nädalavahetuse.

Martin
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R dets 18, 2015 7:42 pm    Postita teema: Vasta viitega

Praegu spekuleeriks starti 6. või 7. mai ja tagasitulekut 17. maiks

PS: Martin, Ettevaatust Auto las korraldavad jälle 2016. aastal nooremad.
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: R dets 18, 2015 11:20 pm    Postita teema: Vasta viitega

gazik kirjutas:
PS: Martin, Ettevaatust Auto las korraldavad jälle 2016. aastal nooremad.


Optimist Wink
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: L dets 19, 2015 12:27 am    Postita teema: Vasta viitega

Parandamatu...
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Teeameti Direktor
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 27, 2008
Teateid: 159
Asukoht: Tallinn - Keila-Joa

TeadePostitatud: R dets 25, 2015 12:26 pm    Postita teema: Vasta viitega

Terviseid seltsimeestele.
Töölaua tagant tagasi. Mina oleksin käsi. Suure tõenäosusega on minu Volga ka selleks ajaks stardiks valmis. Hetkel on ta komplekteerimise etapis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R dets 25, 2015 8:00 pm    Postita teema: Vasta viitega

Oo, jõul teeb imesid- kilulinna hõivatud mees, rõõm sind reisiteemas jälle kohata Wink
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R dets 25, 2015 8:37 pm    Postita teema: Vasta viitega

Panen ka mõned reisi märksõnad, mida plaanin:
kolm tehnikamuuseumi, "Inturisti" hotell, Janukovit¨i autogaraa¸, suur vanatehnikafestival, 2 endist "Top Secret" objekti
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Marko 01ZEI
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Feb 11, 2010
Teateid: 233
Asukoht: Rae vald, Harjumaa

TeadePostitatud: N jaan 07, 2016 9:09 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere Seltsimehed,
Sihtkohad on ahvatlevad, soovin reisi kaasa teha mõnes autos abijuhina/reisijana Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R jaan 08, 2016 1:28 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tore, et mulle helistajad ka teemas sõna võtavad Smile, seltsimeeste poolt on huvi järjekordseks väliskomandeeringuks olemas.
Tänasega oleks kindlate tulijatena Uno ja mina, kes selle aja juba vabaks planeerinud. Teeamet on alati välisreisidel kohal olnud, Tihhonov ja Marko oleks huvitatud.
Küsimus on, kas keegi veel avaldab soovi oma Volgaga tulla (kõik peale Teeameti on pakkunud end kaasreisijaks) või kuna ürituse kulminatsiooniks on suur vanatehnikafestival, siis võiks äkki osa võtta ka mõne muu vanasõidukiga kui Volga?
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Teeameti Direktor
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: May 27, 2008
Teateid: 159
Asukoht: Tallinn - Keila-Joa

TeadePostitatud: R jaan 08, 2016 2:19 pm    Postita teema: Vasta viitega

Teeamet arvab autode kohalt, et tegelikult pole ju vahet mis marki stiilse vanatehnikaga see reis teha.
Mina siiski tuleksin oma Volgaga (lootes, et saan ta õigeks ajaks ratastele), võttes peale niipalju seltsimehi kui vaja ja auto dokumendid lubavad. Krimmi reisil tundus ühe auto kohta kolm inimest täitsa normaalne ja mugav. Pagas mahtus ka kenasti pakiruumi ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri MSN Messenger
Sm.Tihhonov
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 08, 2004
Teateid: 2784
Asukoht: Telliskivi, Viimsi

TeadePostitatud: R jaan 08, 2016 6:57 pm    Postita teema: Vasta viitega

Kui Gazik tahab teha reisi T¨aikaga, oleksin kindlasti nõus reisima ka mitte-Volgaga. Võin solidaarsusest isegi vahepeal ees istuda. Kuigi ma pean onu-gazikut üsnagi impulsiivseks ja kohati ennastohverdavaks seiklusteotsijaks, ei pea ma teda siiski päris masohhistiks. Seega ma eeldaksin, et välistatud on ka alanduste otsimine ja enesepiitsutamise õhkjahutusega saparoozetsil.

Aga päriselt ka - isegi kui see sõit oleks tehtav ka mingi muu jabura tehnikaga, siis milleks minna sinna mingi muu autoga kui Volgaga? Minul oleks iseenesest endiselt välja pakkuda must 16 klapiline 3102. On tõestanud end võrdlemisi mugava reisiautona. Mul on lihtsalt see häda, et ma väga ei viitsi ise sõita.

Jutu kokkuvõttes ütleksin veel et - JAH, ma leian selle aja ja olen tulemas, kui reis ei kattu Ettevaatust Autoga.
_________________
Terve aasta poole aastaga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Sm. Autojuht
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 551
Asukoht: Rapla mk.

TeadePostitatud: R jaan 08, 2016 7:58 pm    Postita teema: Vasta viitega

Mina sihuke vilets sõidumees nagu olen, pöördusin seekord jälle palvega Teeameti poole saamaks kohta masinasse.Mul on ka juhiluba nagu paljudel teistelgi, kuid mulle jättis sügava positiivse turvatunde Teeameti sõiduoskus.Pean silmas oskust ja tahet roolida autot tuhatkond km.ilma siduri ja pooliku mootoriga poolteist ööpäeva jutti.Nagu eelmisel korral kokku leppisime reisi algul,et kordamööda ostame bensu ja kordamööda siis sõidame,kui vaja.Ma olin tõeliselt õnnelik kui autoomanik teatas et soovib ise võimalikult palju roolida.Fantastika.Eks mul omad ädad selle sõiduga.Sõidan kaks korda kuus.Kuu algul lähen sõittu ja kuu lõpus tulen sõidust !Kui aga vaja teeme ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
gazik
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 13, 2004
Teateid: 1325
Asukoht: Tartu

TeadePostitatud: R jaan 08, 2016 9:45 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tõepoolest, Priitahtlike Enesepiitsutajate Ordu õhkjahutusega liiklusvahendid ei kuulu seekord meie kavasse.
Aga asi jälle selgem, kaks reisuVolgat on olemas- Gaz 2410 ja Gaz 3102, mis on reisidel ennast ka juba korduvalt tõestanud.
Kui keegi veel soovib enda osalemissoovist teatada, siis hetkel üks koht veel vaba. See kolm seltsimeest autos variant on matkamiseks minuarust kõige optimaalsem.

Samas ma ise olen mõttetes seadnud 3 autot ja max. 9 seltsimeest minekule. Maru äge oleks kui kaadri tagant astuks välja veel keegi oma autoga, kes oleksid`uued näod` tublid mehed ja fantastilised inimesed Smile

PS: Lp.tsensor, palun pane teemale uus tööpealkiri
''Ida ja lääne vahel'' EVS-i välisreis, mai 2016
_________________
AADU KADAKAS
psü-psühhiaater(suiti maal, enamust aega hullumajas) Abiliin ja nõustamine GSM 534 97951


Viimati muudetud gazik poolt (E jaan 11, 2016 4:04 pm), kokku muudetud 1 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Ãœritused ja komandeeringud Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud