Volgaklubi kodu
Kodu
Foorum
Galerii
Kontakt
Kuuluta
  


· Avalehele
· Klubi tutvustus
· Liikmete nimekiri
· Ürituste kalender
· GAZ Ajalugu
· GAZ Mudelid
· Volgad meedias
· Maailm ja mõnda
· Ümberehitused
· Tehnoabi
· Uudiste arhiiv
· Lingid
· Kasutajate nimekiri
· Foorum



Praegu on, 250 külastaja(d) ja 0 kasutaja(d) kes on praegu portaalis.

Sa oled Anonüümne kasutaja. Sa saad registreerida vabalt vajutades SIIA


Volgaklubi foorum :: Vaata teemat - Gaz 22-ga mure !
Galerii  Laadi pilte serverisseLaadi pilte  OtsiOtsi   ProfiilProfiil   Logi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeidLogi sisse, et kontrollida oma privaatsõnumeid   Logi sisseLogi sisse 

Gaz 22-ga mure !

 
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Tehnoabi
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Sõnum
Maaall18
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Sep 18, 2008
Teateid: 13
Asukoht: Sügise tn

TeadePostitatud: R sep 19, 2008 2:52 pm    Postita teema: Gaz 22-ga mure ! Vasta viitega

Tere
Mure siis selline et mul on gaz 22 ja see sõitis viimati kütusega 76 Confused kui ma ei eksi ja tahaks teada mida ma tegema pean et ta sõidaks 95 ja kus seda teha saab . Kõik soovitused on teretulnud Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 575
Asukoht: Käesalu, Keila vald

TeadePostitatud: R sep 19, 2008 6:37 pm    Postita teema: Vasta viitega

Lugupeetud seltsimees!

Tankige julgesti kvaliteetset autobensiini 95 (Ekstra/Super/Ultima/Power/Mega/Fenomen/Öko/Enamparemateiole). Siinsamas arhiivi sektsioonis tuletab sm. Väravamehaanik kõigile meelde, et korras mootori korral ei juhtu selle bensiiniga sõites mootoriga midagi halba, mingeid lisandeid kütusele lisama ei pea. Ka mittekorras mootoriga saab sõita, kuid sel juhul pole lisanditestki abi.
Praktikas viiakse läbi ka plokikaane madalamakslihvimist, eesmärgiga tõsta mootori surveastet. Lühidalt - kõrgem surveaste > vajadus kasutada kõrgema oktaanarvuga bensiini > hea tunne, kuna mootor on forsseeritud ja kaasaegne.
Kui on tõesti plaanis lasta kaas metallitööpinki paigaldada, siis vastavaid kohti oskavad ilmselt mitmedki seltsimehed soovitada. Mina tõstaksin esile Urmas Teearu töökoja, telefon on mehel taskus ja sellele saab helistada numbril 50 87 150.


D. Metallov.
_________________
Haapsalu EPT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Maaall18
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Sep 18, 2008
Teateid: 13
Asukoht: Sügise tn

TeadePostitatud: R sep 19, 2008 8:57 pm    Postita teema: Vasta viitega

ühesõnaga võin julgelt panna sinna 95 sisse ja sõidab nagu naksti .
ja siis selline küsimus et sa auto on umbes 7 aastat seisnud muidugi gaaraasis ja viimane aasta õues presendi all. siis ma pean vahetama küünalad kah ära aga millised ma panen sinna mis sobiksid 95 kütusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Varblane
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 09, 2007
Teateid: 40
Asukoht: Tallinn,Nõmme

TeadePostitatud: R sep 19, 2008 9:30 pm    Postita teema: Vasta viitega

Vahet pole mis küünlad paned lähed lihtsalt venevaruosade poodi ja ütled,et volgale küünlaid vaja.Tasuks ka küünlajuhtmed üle vaadata.Nii pikalt seisnud masinal on raudselt siduriketas kinni kleepunud mille saab loomulikult lahti sõita.... Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sohver
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Aug 11, 2008
Teateid: 112
Asukoht: Jüri

TeadePostitatud: R sep 19, 2008 9:50 pm    Postita teema: Vasta viitega

Tere

Kas see mees, Urmas Teearu, teeb kõiki volga seotud töid? Mind huvitavad keretööd. Ideeliselt võiks ju suvalisse värvitöökotta sisse astuda ja öelda, et selline masin ja sellised iluvead, palju raha läheb, aga millegi pärast ei raatsi igale ettevõttele oma masinat anda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge
Maaall18
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Sep 18, 2008
Teateid: 13
Asukoht: Sügise tn

TeadePostitatud: R sep 19, 2008 10:38 pm    Postita teema: Vasta viitega

nii mul siis järgmine probleem Very Happy neid selle autoga tuleb veel ma arvan vähemalt, probleem siis selline et auto kaua seinud nagu ennem ütlesin ja kõige eeldusete kohaselt on tal rõngad kinni ,millega ma need lahti saan ? üks tuttav arvas et petrooljumiga leotada mingi nädalakses. Või on mingi teisugune lahendus olemas ? kõik soovitused on teretulnud jällegi.
Ma ise olen suht algaja selle autoga aga näppe tavotiseks ei karda teha Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm. Metalliotsija
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Dec 01, 2004
Teateid: 575
Asukoht: Käesalu, Keila vald

TeadePostitatud: L sep 20, 2008 12:21 am    Postita teema: Vasta viitega

Urmas Teearu tegeleb eelkõige igasugu mootoritega. Keretööde tegijaid tuleb otsida mujalt.
Mina ei usu, et nimetatud autol rõngad kinni on. Samuti ei usu ma, et sidur kinni on. Puhastage karburaator ja kütusepaak ning -torustik, valage kütusepaaki bensiini, jahutussüsteemi jahutusvedelikku ja mootori karterisse värsket õli, kontrollige juba eelpool mainitud süütejuhtmeid ühes küünaldega... ja käivitage mootor - ilmselt probleemideta.
Kui on tahtmist ja võimalust, siis võib ju kompressiooni eelnevalt ära mõõta - kas klapid või rõngad või polegi midagi.


D. Metallov. Käivitanud aastaid õunapuude all seisnud Volgasid. Ja mitte ainult.
_________________
Haapsalu EPT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Maaall18
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Sep 18, 2008
Teateid: 13
Asukoht: Sügise tn

TeadePostitatud: L sep 20, 2008 12:49 am    Postita teema: Vasta viitega

selge . teen lähi nädalates proovi . igatahes tänan nõuannete eest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Maaall18
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Sep 18, 2008
Teateid: 13
Asukoht: Sügise tn

TeadePostitatud: P sep 21, 2008 2:02 pm    Postita teema: Vasta viitega

nii sai siis täna proovitud autot aga kahjuks ei liigu enam see mootor. Sai proovitud vändast käima aga ai liigu ültse. Äkki keegi osgab öelda mis viga Crying or Very sad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: P sep 21, 2008 2:27 pm    Postita teema: Vasta viitega

Pikast seismisest võibki vana volga mootor kinni jääda. Minu isa lasi kunagi koondis Auto remonditöökojas meie vana volga mootorile kapitaalremondi teha ja töökojast tuues jättis mootori garaazi nurka seisma. Möödus pea kümme aastat, isa läks manalateed ja värvitud gaz 21 kere seisis garaazis. Ühel päeval küsis sõber, et mis ma selle volgaga teen. Midagi ei tee, pole kunagi teinud ja ei hakka vist tegema ka (ma polnud autodega kokku puutunud siis). Selge, tema tuleb mulle appi ja paneme volga kokku, et no mis see siis ära ei ole, tema on oma isaga autosid ehitanud nii et maa on must. Möödus kuid ja kui me lõpuks mootori peale tõstsime ning käivitada üritasime oli üllatus suur, et ei midagi.
Lõpuks avastasime, et mootorit pole võimalik ringi ajada. Lõpuks õnnestus väntvõlli küljes olevast mutrist 1,2 meetriste torutangidega haarates seda väntvõlli vaevaliselt ringi ajada. Võtsime mootori maha ja osandasime. Midagi viga nagu polnudki. Saaled istusid veidi tihedalt ja kolvid ei liikunud sõrmedel peaaegu üldse. Lahenduseks oleksime pidanud vist soveldama, aga kuna meil peale peene liivapaberi midagi polnud, siis lihvisime kolvide vaskpuksid parajaks ja pesime abrasiivist enne kokkupanekut korralikult puhtaks. Kokku ladudes igale liikuvale pinnale näpuga õli vahele. Tulemuseks saime mootori liikuma. Liikuma peab rihmarattast käte jõul, mitte mingi kangiga kangutatdes.

Sinu probleemi puhul läheneksin asjale nii:

1. mootoril rihm maha
2. kas generaator käib ringi, kas käib kergelt , kas on kuulda raginat, kas takerdub
3. kas veepump käib ringi, kas ragiseb, kas on takerdumisi.
4. käik välja
5. küünlad maha
6. kas väntvõlli on võimalik ringi keerata autokäivitusvändaga.
7. las sõber vajutab samal ajal ka sidurit, võibolla on probleem käigukastis. Siduri lahutamisel saab väntvõlli iseseisvalt keerata ja teada, kas probleem on mootori osas. Kui sidurit ei lahuta keerleb kaasa ka käigukasti esimene võll ja kui see on kastis kinni kiilunud (kaks käiku sees või juhthoovastiku viga) siis ei käi ka mootr ringi.

Kui nüüd selgub, et mootor ei käi ringi, siis ei aita muud kui mootor maha võtta ja osandada, kõik detailid üle käia ja parandada .

noh esialgu aitab küll, eks anna teada kui oled suutnud midagi diagnoosida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Maaall18
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Sep 18, 2008
Teateid: 13
Asukoht: Sügise tn

TeadePostitatud: P sep 21, 2008 5:50 pm    Postita teema: Vasta viitega

aga äkki oled hea ja aitad mind Embarassed pole just kõige teargem selles osas Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Sm Mirski
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Nov 06, 2004
Teateid: 1203
Asukoht: Tallinn, Nõmme

TeadePostitatud: P sep 21, 2008 9:06 pm    Postita teema: Vasta viitega

Ma saan aidata ainult selle foorumi kaudu, füüsiliselt kuhugi kohale tulla ja teise mehe masinat parandama tulla pole lihtsalt võimalik. Selleks on mul endal liiga palju tööd ees. Lisaks veel sõprade ja seltsimeeste masinad, kus peab käe külge panema. Minu poolt kirjeldatud töödega saad sa ka ise hakkama. Kui oled need asjad ära teinud, siis anna aga tulemustest teada ja vaatame edasi.

Profiilis oled märkinud asukohaks Sügise tn. Kas Tallinnas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri Külasta postitaja kodulehekülge MSN Messenger
Maaall18
Seltsimees
Seltsimees


Liitunud: Sep 18, 2008
Teateid: 13
Asukoht: Sügise tn

TeadePostitatud: P sep 21, 2008 10:15 pm    Postita teema: Vasta viitega

jap see on tallinnas, lähematl balti jaama kõrval Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatteade Saada e-kiri
Reasta teated eelmise järgi:   
Uus teema   Vasta sellele teemale    Volgaklubi foorum -> Tehnoabi Ajatsoon on EET Eesti talveaeg
Lehekülg 1, kokku lehekülgi 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha algatada uusi teemasid selles foorumis
Sa ei saa vastata teemdaele selles foorumis
Sa ei saa muuta oma teateid selles foorumis
Sa ei saa kustutada oma teateid selles foorumis
Sa ei saa hääletada küsitlustes selles foorumis

volga.ee ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
volga.ee jätab endale õiguse kustutada ja redigeerida kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele.


Forums ©
Copyright © by Volgaklubi koduleht 2004
Kõik õigused reserveeritud